Мистеријата на диносаурусите

169.00 ден 149.00 ден со ДДВ

Корица: мека
Број на страници: 24
Начин на користење: боенка + фотографирање + енциклопедија + виртуелни прошетки
Баркод: 9786084689300
Димензии: 29 х 21 cm
Линк до апликацијата на Google Play.

Шифра: 9786084689300 Категорија: